Mass ATTACK opinie, najlepszy produkt na masę?

0
6702

O produkcie

Mass Attack to nowoczesny suplement diety dedykowany dla wszystkich, którzy potrzebują wsparcia przy budowaniu imponującej masy mięśniowej, chcący jednocześnie osiągnąć wspaniałe rezultaty ale bez szkody dla zdrowia. Właśnie te dwie cech łączy w sobie Mass Attack – absolutną skuteczność oraz pełne bezpieczeństwo stosowania. Jest to szczególnie ważne, ponieważ w przypadku preparatów, które mają wspierać procesy anaboliczne, czyli budowanie masy mięśniowej istnieje ryzyko pojawienia się w nich niedozwolonych, szkodliwych substancji. Tymczasem preparat Mass Attack to w pełni naturalny i bezpieczny suplement, który jednocześnie odznacza się wysoką efektywnością w budowie masy mięśniowej. Rekordziści po przejściu pełnego 30 dniowego programu treningu i żywienia na masę mięśniową wspartego odpowiednią suplementacją Mass Attack potrafili zwiększyć swoją masę mięśniową o sześć kilogramów.

Preparat Mass Attack jest przeznaczony dla każdego, kto chce poprawić swoją siłę i muskulaturę. Dlatego polecany jest zarówno profesjonalistom jak i amatorom sportów siłowych i kulturystyki. Nie tylko jest polecany profesjonalistom ale także przez profesjonalistów. Wielu trenerów i zawodników docenia niezwykłą skuteczność i bezpieczeństwo stosowania Mass Attack wykorzystując go w swoich cyklach treningowych, między innymi 16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech. Preparat ten także doceniany jest przez trenerów personalnych i dietetyków, którzy chętnie polecają go swoich klientom.

Jeśli jesteś amatorem, a nawet dopiero zaczynasz swoją przygodę z kulturystyką to warto sięgnąć po preparat Mass Attack ponieważ jego producent szczególnie właśnie z myślą o początkujących przygotował także pakiet niezwykłego wsparcia. Poza preparatem otrzymasz pozostałe wskazówki, dzięki którym możliwe jest zbudowanie odpowiedniej masy mięśniowej i unikniesz wielu błędów, jakie większość zawodników czy to profesjonalnych czy amatorów popełnia. Otrzymasz profesjonalne wsparcie dietetyczne oraz rozpisaną na 30 dni dietę na masę oraz plan treningowy na masę.

Taki kompleksowy program to gwarantowane efekty. Źle dobrany trening, na przykład nadmierny wysiłek, nieprawidłowa regeneracja po treningu zamiast wzmocnić siłę i mięśnie może być odpowiedzialna za przyspieszenie procesów katabolicznych. To samo tyczy się diety. Źle skomponowana dieta może na przykład prowadzić do wzrostu wagi ale kosztem nadmiernej ilości tłuszczu, nie mięśni. Może także prowadzić do niedoborów pokarmowych lub dostarczać zbyt mało energii by prawidłowe procesy anaboliczne przebiegały bez zakłóceń. Jednak nawet najlepiej skomponowana dieta i dobrze rozpisany plan treningowy mogą nie wystarczyć. Nawet jeśli mamy efekty przychodzą one po wielu godzinach pracy, co potrafi, szczególnie jeśli nie jesteś doświadczonym zawodnikiem bardzo demotywować na początku.

Warto wspomnieć, że plan dietetyczny i treningowy, jaki otrzymujesz wraz z preparatem Mass Attack jest skomponowany specjalnie dla Ciebie i opracowany tak, by optymalnie trafić w Twoje potrzeby. Przy zamówieniu wypełniasz bowiem specjalną ankietę i każdy plan dietetyczny i treningowy jest opracowywany personalnie do potrzeb konkretnego zamawiającego. To bardzo istotne, ponieważ oczywiście nie ma problemu z dotarciem do diet, planów żywieniowych czy planów treningowych w internecie. Pozostaje jedynie pytanie, czy akurat trafimy na odpowiedni dla nas. Źle dobrany trening lub nieprawidłowa dieta stoją na przeszkodzie osiągnięcia trwałych, zadowalających efektów. Takie efekty może zapewnić stosowanie się do spersonalizowanego programu łączącego optymalną dietę z treningiem wspieranego odpowiednią suplementacją w postaci Mass Attack.

Skład – w pełni naturalny

Skład Mass Attack jest doskonale dopracowany dzięki czemu preparat, chociaż jest w pełni naturalny i bezpieczny odznacza się niezwykłą skutecznością we wspieraniu procesów anabolicznych. Formuła zastosowana w preparacie Mass Attack jest innowacyjna ponieważ tak odpowiednio dobrane są poszczególne składniki, że możliwie najskuteczniej wspierają rozbudowę masy mięśniowej. Ponadto jest skomponowana w ten sposób, że zawarte w niej substancje czynne dodatkowo wzajemnie wzmacniają swoje działanie (np. biotyna wzmacnia działanie aminokwasów), dzięki czemu efekt końcowy jest znacznie silniejszy. Najważniejsze składniki preparatu poza odpowiednią proporcją węglowodanów, białek i tłuszczu, które wspierają procesy anaboliczne współpracując ze sobą to:

Kreatyna – Mass Attack zawiera kreatynę w trzech formach: jabłczanu kreatyny, monohydratu kreatyny oraz monohydratu buforowanego. Wzmacnia siłę i poprawia wytrzymałość. Pozwala to na dłuższe i intensywniejsze, a przez to znacznie efektywniejsze treningi oraz wspiera w znaczniej mierze potreningową regenerację, co jest absolutnie kluczowe dla prawidłowego przebiegu procesów anabolicznych.
MA_wykrey_w3

Hydroxyprolina – Wspiera proces regeneracji tkanki łącznej, co chroni stawy przed uszkodzeniem. Jest to niezmiernie ważne w czasie wyczerpującego treningu siłowego podczas którego organizm jest narażony na przeciążenia.

Hydrolizowany kolagen – odpowiedzialny za kontrolę masy ciała. Poprawia także ogólny wygląd skóry: spłyca zmarszczki, nawilża i odżywia cerę spowalniając widoczne procesy starzenia się organizmu.

Aminokwasy w formie wolnej – m.in.: L-lizyna, L-leucyna, L-walina, L-izoleucyna. Aminokwasy mają różne zadania ale do najważniejszych należy wspieranie rozwoju masy mięśniowej oraz utrzymanie jej na osiągniętym poziomie. L-leucyna wpływa na pracę układu hormonalnego, wpływa między innymi na metabolizm insuliny. Przede wszystkim jednak jest jednym z najsilniejszych znanych proanabolików, czyli substancji wspierających budowę masy mięśniowej. Także L-walina wspiera budowę włókien mięśniowych, chroni ona mięśnie przed niepożądanymi procesami katabolicznymi (utraty masy mięśniowej). Wspólnie aminokwasy są odpowiedzialne za prawidłową równowagę pomiędzy budową masy mięśniowej i utratą tkanki tłuszczowej. Dodatkowo preparat wzbogacony jest w biotynę, czyli witaminę B7. Wzmacnia ona działanie wymienionych powyżej aminokwasów, czyniąc preparat jeszcze skuteczniejszym.
MA_wykrey_w2

Sterole roślinne – czyli fitosterole w bezpieczny sposób wspierają prawidłową pracę układu hormonalnego. Fitosterole mają na przykład wpływ na produkcję hormonu najbardziej istotnego w czasie budowy masy mięśniowej, czyli testosteronu. Mają także zbawienny wpływ na układ krążenia.

Kompleks witamin – uzupełnia i wspiera działanie wszystkich czynnych substancji w preparacie. Między innymi znajdziemy tu witaminę B12, która redukuje uczucie zmęczenia, witaminę C, która wspiera produkcje kolagenu czy witamina E będąca jednym z najsilniejszych antyutleniaczy.

Mass Attack mimo tak bogatego składu jest w pełni bezpieczny, ponieważ wszystkie składniki są naturalne. Nie zawiera on także żadnych środków konserwujących czy innych szkodliwych substancji.

Dawkowanie preparatu Mass Attack?

Przyjmowanie preparatu jest bardzo proste proste. Kolejne dawki przyjmujemy codziennie i nie musimy robić żadnych przerw między cyklami. W dni treningowe przyjmujemy jedną porcja Mass Attack (50g = 5 miarek) do 15 minut po zakończonym treningu. W dni bez treningu porcję preparatu spożywamy w przerwie między posiłkami. Porcję należy rozmieszać w zamkniętym naczyniu na przykład shakerze z 220 ml wody lub mleka. Preparat jest przeznaczony do przyjmowania przez osoby dorosłe.

Opinie

Opinie klientów potwierdzają skuteczność i bezpieczeństwo stosowania preparatu Mass Attack.

Darek Szmigrodzki, 28 lat, Inowrocław „Chodziłem na siłownię blisko rok i nie widziałem prawie żadnych efektów. Właściwie stwierdziłem już, że to widać nie dla mnie, że ten sport jest bez sensu. Na szczęście do siłowni przyszedł nowy trener i to on polecił mi Mass Attack. Podchodziłem do tego sceptycznie, ale trener wyjaśnił mi, że mój brak efektów wynika z nieprawidłowej diety i źle dobranego treningu a dzięki wsparciu preparatem efekty przyjdą szybciej a ja odzyskam motywacje. Tak też się stało, miałem więcej siły na treningi, a dzięki prawidłowej diecie i planowi treningowemu jaki otrzymałem wraz z przesyłką efekty zaczęły był błyskawiczne. W ciągu miesiąca osiągnąłem większe przyrosty masy mięśniowej niż przez blisko rok katowania się na siłowni.”