Kategoria: Dax

Cena | Nazwa Sortowanie:
13,28 pln
cena rynkowa 14,74 pln
oszczędzasz 1,46 pln

Delikatny, skuteczny i prosty w użyciu cukrowy wosk w plastrach do depilacji twarzy usuwa zbędne owłosienie wraz z cebulkami. Dzięki wysoce elastycznej recepturze wosku, znakomicie dopasowuje się on do małych powierzchni skóry i likwiduje nawet krótkie i cienkie włoski.
13,28 pln
cena rynkowa 14,74 pln
oszczędzasz 1,46 pln

Niezwykle efektywny i prosty w użyciu cukrowy wosk w plastrach do depilacji ciała usuwa zbędne owłosienie wraz z cebulkami. Dzięki wysoce elastycznej recepturze wosku, znakomicie dopasowuje się on do struktury skóry i likwiduje nawet krótkie i cienkie włoski.
12,30 pln
cena rynkowa 13,65 pln
oszczędzasz 1,35 pln

Ekspresowo działający krem do bezbolesnej depilacji zbędnego owłosienia to niezwykle prosty i skuteczny sposób na uzyskanie gładkiej i zadbanej skóry. Dzięki zawartości alantoiny i kolagenu morskiego, preparat głęboko nawilża oraz regeneruje skórę. Dodatkowo olejek parafinowy koi wszelkie podrażnienia i mikrourazy, a także sprawia, że skóra staje się elastyczna i jedwabiście miękka w dotyku.
12,30 pln
cena rynkowa 13,65 pln
oszczędzasz 1,35 pln

Delikatny i skuteczny krem do bezbolesnej depilacji zbędnego owłosienia z miejsc wrażliwych (pachy i okolice bikini) to niezwykle prosty sposób na uzyskanie gładkiej i zadbanej skóry.

Kategorie

Filtrowanie

Producent

Typ produktu

kosmetyk (4)

Część ciała

ciało (2)
bikini (1)
pachy (1)
twarz (1)

Dorośli i dzieci

dorośli (4)

Płeć

kobieta (4)

Postać

krem (2)
wosk (2)

Przeznaczenie

depilacja (4)

Typ skóry

dowolny (3)
wrażliwa (1)
copyright 2011 by fabrykazdrowia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
sklep internetowy: sklepy-internetowe.pl
Mój koszyk
Ilość produktów: 0 szt.
wartość zakupów: 0,00 pln
Witaj w sklepie fabrykazdrowia.pl