Produkt chwilowo niedostępny

BIOXET krem do ciała zmniejszający porost włosów 140 ml

DARMOWA DOSTAWA OD 300 PLN
cena rynkowa 159,33 pln
oszczędzasz 15,79 pln
Cena: 143,54 pln
Opis słownikowy:
Producent: BIOXET
Część ciała: ciało
Dorośli i dzieci: dorośli
Typ skóry: dowolny
Płeć: kobieta
Typ produktu: kosmetyk
Postać: krem
Filtr: nadmierne owłosienie
Pora stosowania: noc
Przeznaczenie: pielęgnacja
Opis produktu
Opis:
BIOXET - trwałe rozwiązanie problemu niechcianego owłosienia. BIOXET to przetestowany dermatologicznie krem do codziennej pielęgnacji skóry, który powoduje radykalne zmniejszenie ilości i osłabienie niechcianego owłosienia nie uszkadzając przy tym skóry. Przeprowadzone w Instytucie Badań Medycznych Dermatest badania udowodniły, że BIOXET nie tylko umożliwia redukcję w zakresie ilości, długości i grubości włosów- ma także działanie nawilżające, a jego naturalne składniki są bezpieczne dla wszystkich rodzajów skóry, nawet tej skłonnej do alergii i nie powodują skutków ubocznych. Aby uzyskać lepsze rezultaty zaleca się usunięcie włosów z mieszków włosowych oraz oczyszczenie skóry przed nałożeniem kremu. Przerwa w stosowaniu kremu nie wpływa na jego skuteczność - po przerwie można kontynuować używanie. Podczas stosowania kremu BIOXET nie ma potrzeby używania innych produktów do depilacji skóry. Jeżeli jednak zajdzie taka potrzeba, należy po nałożeniu kremu BIOXET odczekać godzinę przed aplikacją kolejnego produktu. Epilacja, wosk i inne metody mogą powodować podrażnienia skóry. Nie należy zapominać, że takie przejściowe skutki uboczne mogą być spowodowane stosowaniem innych metod usuwania owłosienia przed aplikacją BIOXET'u. Stąd też w przypadku osób z wrażliwą skórą zaleca się stosowanie BIOXET'u 6 godzin po poprzednim usuwaniu włosów z mieszków włosowych. Krem można stosować na obszary, na których usuwanie włosów z mieszków jest niepożądane. Należy jednak pamiętać, że w takim wypadku wydłuży się czas oczekiwania na efekty działania produktu. Produkty BIOXET stanowią rewolucyjną odpowiedź na problem estetyki związanej z niepożądanym owłosieniem. Podbiły już rynki na kilku kontynentach, a Polska jest 30-tym krajem, w którym debiutują. Stworzone w całości z naturalnych składników posiadają właściwości pielęgnacyjne, nie mają skutków ubocznych i stanowią tym samym bezpieczną, nowoczesną alternatywę dla znanych form depilacji.

Opakowanie:
140ml

Działanie:
BIOXET jest szczególnie skuteczny w fazie aktywnego wzrostu włosa, czyli anagenowej dlatego najlepiej stosować go na noc, kiedy to proces wzrostu włosa jest najintensywniejszy. Krem działa na zasadzie diety zapobiegającej odżywianiu włosów. Fitoestrogeny w połączeniu z ziołowymi ekstraktami zawartymi w BIOXET, powstrzymują proces dzielenia się komórki i spowalniają rozmnażanie się Keratynocytów. Niewystarczająco odżywione włosy stają się słabsze, rosną dłużej i w mniejszej ilości. W ten sposób stopniowo osłabione włosy przechodzą w fazę telogenową podczas której ostatecznie wypadają.

Przeznaczenie:
BIOXET nie jest kolejnym produktem do depilacji - jest to krem zmniejszający porost włosów, którego działanie jest permanentne, a oprócz redukcji niechcianego owłosienia ma on także właściwości nawilżające i jest skuteczny w łagodzeniu podrażnień. Produkt można bezboleśnie i wygodnie stosować w domu, nie wymaga też pomocy w użyciu (w przeciwieństwie do np. lasera czy wosku). Kolejną charakterystyczną cechą produktu jest fakt, że działa bezpośrednio na cebulkę włosa zmniejszając ilość i stopniowo osłabiając włosy, bez względu na ich kolor (jasne włosy zazwyczaj są odporne na działanie znanych nam metod epilacji).

Sposób użycia:
Można bezpiecznie stosować na wszystkie części ciała (z wyjątkiem wewnętrznych części genitaliów). BIOXET w słoiczku zalecany jest do usuwania włosów z twarzy (z wyjątkiem wnętrza nosa i uszu). Jego zaawansowana formuła oferuje dwie unikalne formy - "suchą/normalną" i "tłustą". BIOXET w tubce zalecany jest do stosowania na pozostałe części ciała.

Informacje dodatkowe:
Na jak długo wystarcza jedno opakowanie preparatu Bioxet? Kark: 6-7 miesięcy Pachy: 4-5 miesięcy Ręce: 1-2 miesiące Plecy: 1 miesiąc Podbrzusze: 2 miesiące Pachwiny: 5-6 miesięcy Nogi: 1-2 miesiące.
Zobacz inne produkty z tej serii

BIOXET - trwałe rozwiązanie problemu niechcianego owłosienia. BIOXET to przetestowany dermatologicznie krem do codziennej pielęgnacji skóry, który powoduje radykalne zmniejszenie ilości i osłabienie niechcianego owłosienia nie uszkadzając przy tym skóry.
cena rynkowa 128,21 pln
oszczędzasz 12,71 pln
115,50 pln

BIOXET - trwałe rozwiązanie problemu niechcianego owłosienia. BIOXET to przetestowany dermatologicznie krem do codziennej pielęgnacji skóry, który powoduje radykalne zmniejszenie ilości i osłabienie niechcianego owłosienia nie uszkadzając przy tym skóry.
cena rynkowa 128,21 pln
oszczędzasz 12,71 pln
115,50 pln

Kategorie

copyright 2011 by fabrykazdrowia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Mój koszyk
Ilość produktów: 0 szt.
wartość zakupów: 0,00 pln
Witaj w sklepie fabrykazdrowia.pl