EMOLIUM Emulsja na suchą skórę głowy atopowa łuszczyca 100 ml
DARMOWA DOSTAWA OD 300 PLN
cena rynkowa 26,90 pln
oszczędzasz 2,67 pln
Cena:
24,23 pln
Ilość: szt.
Opis produktu
Opis:Emulsja na suchą skórę głowy Emolium to pierwsza fizjologiczna emulsja, która utrzymuje prawidłowe nawilżenie skóry głowy poprzez dostarczanie substancji zgodnych z fizjologią skóry. Dzięki unikalnej i nowatorskiej formule, chroni skórę przed utratą naturalnego pH oraz przywraca fizjologiczną równowagę skórze głowy. Działa wielopłaszczyznowo: intensywnie nawilża i wiąże wodę w skórze, łagodzi podrażnienia i stymuluje regenerację komórek, działa przeciwświądowo. Nie powoduje przetłuszczania się włosów Fizjologiczna Emulsja na suchą skórę głowy jest zalecana do regularnego uzupełniania kuracji stosowanych w chorobach przebiegających z suchością skóryoraz do systematycznej pielęgnacji wspomagającej przy intensywnych kuracjach wywołujących suchość skóry (m.in. zapobiegających trądzikowi i łysieniu).
Opakowanie:100 ml
Działanie:Dzięki starannie dobranej formule, bogatej w substancje naturalnie występujące w skórze oraz przywracające fizjologiczną równowagę, preparat działa:
•intensywnie nawilżająco
•łagodząco
•przeciwświądowo
Przeznaczenie:Nawilżanie i pielęgnacja skóry głowy:
•suchej i bardzo suchej;
•w chorobach przebiegających z suchością skóry (m.in. atopia, łuszczyca, łupież suchy);
•wspomagająco przy intensywnych kuracjach, w których skutkiem ubocznym jest suchość skóry (m.in. zapobiegających trądzikowi i łysieniu).
Sposób użycia:Nanieść niewielką ilość emulsji na skórę głowy. Równomiernie rozprowadzić i delikatnie wmasować. Można stosować bezpośrednio po myciu włosów oraz tak często, jak zachodzi potrzeba. Nie spłukiwać.